Studio Urody Cedrowa 51 | Wawer Supersized - Full Screen Background Slideshow jQuery Plugin
  +48 505 994 730 Alina (fryzierka)
  +48 888 824 971 Ewa (kosmetyczka)

Fryzjer Wawer

 

FRYZIERSTWO

Fryzjerzy polsko-włoskiej szkoły "Gabriel" zapraszają do skorzystania z szerokiego wachlarza usług fryzjerskich. Włosy, podobnie jak skóra naszego ciała, wymagają troskliwej pielęgnacji. Dlatego aby ładnie wyglądać, od czasu do czasu powinno się zafundować włosom profesjonalny zabieg w salonie fryzjerskim. Skorzysta na tym również psychika, gdyż wizyta w naszym salonie to także relaks i wyciszenie.


Zatrudniamy wyśmienitych fachowców, których podstawowym zadaniem, oprócz doskonalenia urody naszych klientów jest stałe doskonalenie własnych umiejętności. Na bieżąco śledzimy na nowsze trendy w zakresie mody i techniki fryzjerstwa, którymi natychmiast uzupełniamy doświadczenia oraz ofertę. Fryzjer pracuje na kosmetykach "Artego".

W naszym studiu urody znajdziesz profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i niskie ceny. 

Do głównych usług fryzjerskich zaliczamy:
-  strzyżenie i modelowanie
-  koki i upięcia okazjonalne
-  koloryzację, modne efekty
-  trwałe spiralne i komputerowe
-  kuracje komputerowe algi
-  kąpiele olejowe

W naszej ofercie posiadamy także usługę przedłużania/zagęszczania włosów metodą na zimno. Pozwala ona na indywidualne dobieranie kolorystyki i długości włosów, robienie trwałej lub baleyage. Bezpieczna i delikatna metoda przedłużania/zagęszczania włosów na tulejki całkowicie przyjazna dla włosa i pozbawiona ryzyka jego zniszczenia.

Włosy te można użyć wielokrotnie, są łatwe w pielęgnacji, naturalne i najwyższej jakości.

    Alina (fryzierka) 505 994 730